Špica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Špica

Pricamo i raspravljamo o svemu!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Život prije živaota

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimened sij 06, 2008 6:47 pm

Da li vi mislite da pobačaj treba dopustiti zakonom,za mene je to kao ubojstvo nerazvijena čovjeka,a to bi sada oni dopustili.Kažu da se jedan prirodno nadareni genij ko Einstain rađa svakih 100 godina i što onda,genij manje,a budala više.Ono zatrudni ženskica od 16 godina i ide na pobačaj,NE samo si je kriva kao prvo što se jebela bez zaštite,kao drugo dopustila je to itd.Ja mislim da to nije dopustivo jer ljudi su si samo krivi i sada bi ubili da isprave svoje grijehe?
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimened sij 06, 2008 8:48 pm

Tabu-tema,hm....sve ovisi,zasto bi neko imao djete ako to nezeli,po tome drzava stiti to djete ali drzava nenosi to djete i nece ga roditia a i sigurno i nije drzavno vlasnistvo.
Tu se sukobljavaju građanska prava,jer ono stiti s jedne strane djete a s druge strane majku.
To je dosta osjetljivo pa se o tome nemoze dosnesti misljenje tek tako jer ako se izabere jedna od strana neko na drugoj strani ce stradati ili biti povrecen.

Jednostrane odluke su jeftinije ali mogu i nanjeti vise stete,referendum je skuplji ali bar bi onda svi mogli reci DA ili NE pobacaju!
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimened sij 06, 2008 9:19 pm

Kizo je napisao/la:
Tabu-tema,hm....sve ovisi,zasto bi neko imao djete ako to nezeli,po tome drzava stiti to djete ali drzava nenosi to djete i nece ga roditia a i sigurno i nije drzavno vlasnistvo.
Tu se sukobljavaju građanska prava,jer ono stiti s jedne strane djete a s druge strane majku.
To je dosta osjetljivo pa se o tome nemoze dosnesti misljenje tek tako jer ako se izabere jedna od strana neko na drugoj strani ce stradati ili biti povrecen.

Jednostrane odluke su jeftinije ali mogu i nanjeti vise stete,referendum je skuplji ali bar bi onda svi mogli reci DA ili NE pobacaju!

Da ako nečeš djete ne daj se hormonima i misli glavom i zaštiti se,to sada kao što oni idu u bolnicu na pobačaj nekog ubit,bolje onda da je njihova mater s njima nego oni sada riješili bi se muka puno brže onda
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimened sij 06, 2008 9:27 pm

Moje misljenje je da svako ima pravo izabrati,ali izabrati umjesto nerocenog djeteta, dati ga u vecini slucajeva u dom.Neznam bas dali bi neko htio da do 18 godine zivi u domu bez roditelja i roditeljske ljubavi.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimened sij 06, 2008 10:52 pm

Ali bolje život nego smrt,to je ko da dodjes ubiješ nekog od svoje rodbine
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 4:14 am

Abortus...Nevjerujem da cu ikad curu,zenu ili bilo kog savjetovati da to napravi,no zivot nosi svoje i mora se donjeti odluka i za takve stvari...Zamisli si to ovako: pametan lijep i dobar deco sa koliko toliko lijepom curom pomalo glupom(ispricavam se zbog izraza glupa) i da je ta cura radodajka ali s njim se smirila...Voli ju ali nema nakanu biti s njom do kraja zivota...I napravi joj djete...A nema nista u zivotu,nema neku osnovu za podizanje obitelji,cura mu nije sposobna za podizanje djeteta i sto bi vi napravili????U tom slucaju najjadnije bi bilo da ju odjebe ali abortus je nekako najpametnija odluka...Mnogi bi sad rekli sto se nije zastitio!!!No oni koji su imali seksualno iskustvo znaju da niti jedan oblik kontracepcije nije 100% siguran tako da mozemo reci da mu se desilo sasvim slucajno!!!!...I sto sad???

Molim da odgovorite na ovo!!!!!!
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 1:45 pm

Pl@Vi je napisao/la:
Abortus...Nevjerujem da cu ikad curu,zenu ili bilo kog savjetovati da to napravi,no zivot nosi svoje i mora se donjeti odluka i za takve stvari...Zamisli si to ovako: pametan lijep i dobar deco sa koliko toliko lijepom curom pomalo glupom(ispricavam se zbog izraza glupa) i da je ta cura radodajka ali s njim se smirila...Voli ju ali nema nakanu biti s njom do kraja zivota...I napravi joj djete...A nema nista u zivotu,nema neku osnovu za podizanje obitelji,cura mu nije sposobna za podizanje djeteta i sto bi vi napravili????U tom slucaju najjadnije bi bilo da ju odjebe ali abortus je nekako najpametnija odluka...Mnogi bi sad rekli sto se nije zastitio!!!No oni koji su imali seksualno iskustvo znaju da niti jedan oblik kontracepcije nije 100% siguran tako da mozemo reci da mu se desilo sasvim slucajno!!!!...I sto sad???

Molim da odgovorite na ovo!!!!!!

Istina,ali bio bi jadan da je odjebe,ali i dalje postoji sud za nju,ako je sigurna da je njegovo,ali svejedno on je onda ubojica.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 3:10 pm

Pa da covjek ubija treba imati podeblji razlog a i kad ubije voljenu osobu mislim da dozivi emotivni slom,a onda postoji mogucnost da i sebi oduzme zivot.
A radi cega...?
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 3:23 pm

Kizo je napisao/la:
Pa da covjek ubija treba imati podeblji razlog a i kad ubije voljenu osobu mislim da dozivi emotivni slom,a onda postoji mogucnost da i sebi oduzme zivot.
A radi cega...?

Mi ljudi ubijamo sve i svakoga,životinje samo za hranu i obranu(osim lavova oni ubijaju radi zadovoljštine i zabave ko mi) Twisted Evil .Covjek ne bi smio ni sebi ni nikome drugome oduzimat život.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 5:34 pm

Pa zivimo u takvom svjetu,nismo u bajkama da svi zive sretno.
Rjetko tko je dosao do neke moci sa pravilima,jer lakse ih je zaobici nego ispuniti.
Prezivi ko se prilagodi,neke zivotinje ce se prilagoditi a neke ne pa ce zivjeti samo u kavezima.
Jedno jes sigurno da zivotnje nikada nece unistiti ljude vec cmo mi sami sebe!
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Mirkec

Mirkec


Broj postova : 59
Age : 33
Location : Sirac city
Points : 7
Registration date : 07.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 6:50 pm

dubokoumno scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 7:27 pm

Naravno.

I to netko mora.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Mirkec

Mirkec


Broj postova : 59
Age : 33
Location : Sirac city
Points : 7
Registration date : 07.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 7:33 pm

naravno lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 07, 2008 8:39 pm

Goth je napisao/la:
Da li vi mislite da pobačaj treba dopustiti zakonom,za mene je to kao ubojstvo nerazvijena čovjeka,a to bi sada oni dopustili.Kažu da se jedan prirodno nadareni genij ko Einstain rađa svakih 100 godina i što onda,genij manje,a budala više.Ono zatrudni ženskica od 16 godina i ide na pobačaj,NE samo si je kriva kao prvo što se jebela bez zaštite,kao drugo dopustila je to itd.Ja mislim da to nije dopustivo jer ljudi su si samo krivi i sada bi ubili da isprave svoje grijehe?

NE! I točka.
To je ubojstvo.
Ako je to u redu, onda neka dopuste da se svi međusobno ubijamo...
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:03 pm

lollipop je napisao/la:
Goth je napisao/la:
Da li vi mislite da pobačaj treba dopustiti zakonom,za mene je to kao ubojstvo nerazvijena čovjeka,a to bi sada oni dopustili.Kažu da se jedan prirodno nadareni genij ko Einstain rađa svakih 100 godina i što onda,genij manje,a budala više.Ono zatrudni ženskica od 16 godina i ide na pobačaj,NE samo si je kriva kao prvo što se jebela bez zaštite,kao drugo dopustila je to itd.Ja mislim da to nije dopustivo jer ljudi su si samo krivi i sada bi ubili da isprave svoje grijehe?

NE! I točka.
To je ubojstvo.
Ako je to u redu, onda neka dopuste da se svi međusobno ubijamo...

Istina to je ubojstvo i nedopustivo je,kao da ubiješ svoga sina ili kćer!!!
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:19 pm

Goth je napisao/la:
lollipop je napisao/la:
Goth je napisao/la:
Da li vi mislite da pobačaj treba dopustiti zakonom,za mene je to kao ubojstvo nerazvijena čovjeka,a to bi sada oni dopustili.Kažu da se jedan prirodno nadareni genij ko Einstain rađa svakih 100 godina i što onda,genij manje,a budala više.Ono zatrudni ženskica od 16 godina i ide na pobačaj,NE samo si je kriva kao prvo što se jebela bez zaštite,kao drugo dopustila je to itd.Ja mislim da to nije dopustivo jer ljudi su si samo krivi i sada bi ubili da isprave svoje grijehe?

NE! I točka.
To je ubojstvo.
Ako je to u redu, onda neka dopuste da se svi međusobno ubijamo...

Istina to je ubojstvo i nedopustivo je,kao da ubiješ svoga sina ili kćer!!!

Pa u biti da. Odvratno. No
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:29 pm

Ali ni životinje ne ubijaju svoje mlado(ponovo osim lavova oni ubijaju da se ženka brže tera i da mogu opet se parit)
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:57 pm

Ali ne mozetu vi tu suditi...Ako sam ja jadnik neki i neka blijeda i imam vec desetero djece a nemam sebi za jest i obuc a kamol i njim,pa necu ih valjda prodati u roblje...to mi je veca glupost nego abortus...
Ovako se nikad nece roditi,nece patiti,i nece me mrziti...
Onako bi patio,zivio i umirao u mukama,mrzio bi me a i mrzio bi se sam...
i sto je sad bolje???
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:50 pm

Da to su posebne situacije,nema drugog izbora.

Bolje umreti u miru nego zivjeti u mukama.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimečet sij 10, 2008 11:26 am

Pl@Vi je napisao/la:
Ali ne mozetu vi tu suditi...Ako sam ja jadnik neki i neka blijeda i imam vec desetero djece a nemam sebi za jest i obuc a kamol i njim,pa necu ih valjda prodati u roblje...to mi je veca glupost nego abortus...
Ovako se nikad nece roditi,nece patiti,i nece me mrziti...
Onako bi patio,zivio i umirao u mukama,mrzio bi me a i mrzio bi se sam...
i sto je sad bolje???

Gle, uvjek imaš izbor da ti cura (ili žena) rodi i da djete u Crkvu ili na posvojenje... smrt nikada nije pametan ili opravdan razlog! Nikad! Uvjek postoji izlaza, samo su ljudi brzopleti pa nabrzake nešto žele ispraviti (kao da je djete nekakvo zlo...), pa rade gluposti...
[Vrh] Go down
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepet sij 11, 2008 3:46 am

I onda smo mi odlucili da ce to djete zivjeti u uvjetima mozda gorim od smrti...Sto ako ce otici u dom,u obitelj ili mozda u Crkvu pa ce tamo biti silovano,muceno i ubijeno...
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:38 pm

Pl@Vi je napisao/la:
I onda smo mi odlucili da ce to djete zivjeti u uvjetima mozda gorim od smrti...Sto ako ce otici u dom,u obitelj ili mozda u Crkvu pa ce tamo biti silovano,muceno i ubijeno...

Možda silovano,ali nisu svi popvi takvi,ubijeno u crkvi nikada.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepet sij 11, 2008 12:50 pm

Pl@Vi je napisao/la:
I onda smo mi odlucili da ce to djete zivjeti u uvjetima mozda gorim od smrti...Sto ako ce otici u dom,u obitelj ili mozda u Crkvu pa ce tamo biti silovano,muceno i ubijeno...

U Crkvi nikada nitkome nije ništa falilo... a kod udomitelja - u Hrvatskoj su tako striktni zakoni da udomitelji moraju biti savršeni da dobe bebu, tojest to je nekakva sigurnost da će mu biti ok. Opet, čak i u domu za nezbrinutu djecu je bolje nego neživjeti uopće. I tu u biti vjeruj mi da znam jer sam ja posvojeno djete.
Ništa nije gore od smrti - to je samo izgovor riješiti se problema.
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimesub sij 12, 2008 11:59 pm

lollipop je napisao/la:
Pl@Vi je napisao/la:
I onda smo mi odlucili da ce to djete zivjeti u uvjetima mozda gorim od smrti...Sto ako ce otici u dom,u obitelj ili mozda u Crkvu pa ce tamo biti silovano,muceno i ubijeno...

U Crkvi nikada nitkome nije ništa falilo... a kod udomitelja - u Hrvatskoj su tako striktni zakoni da udomitelji moraju biti savršeni da dobe bebu, tojest to je nekakva sigurnost da će mu biti ok. Opet, čak i u domu za nezbrinutu djecu je bolje nego neživjeti uopće. I tu u biti vjeruj mi da znam jer sam ja posvojeno djete.
Ništa nije gore od smrti - to je samo izgovor riješiti se problema.

Bravo savršeno rečeno ko da mi čitaš misli osim onog posvojeno,moji su na mene probali puno DNK-a testova,uvjek je isto sin sam im na njihovu žalost Twisted Evil Twisted Evil .Šalim se lol!
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitimepon sij 28, 2008 6:33 pm

Goth je napisao/la:
lollipop je napisao/la:
Pl@Vi je napisao/la:
I onda smo mi odlucili da ce to djete zivjeti u uvjetima mozda gorim od smrti...Sto ako ce otici u dom,u obitelj ili mozda u Crkvu pa ce tamo biti silovano,muceno i ubijeno...

U Crkvi nikada nitkome nije ništa falilo... a kod udomitelja - u Hrvatskoj su tako striktni zakoni da udomitelji moraju biti savršeni da dobe bebu, tojest to je nekakva sigurnost da će mu biti ok. Opet, čak i u domu za nezbrinutu djecu je bolje nego neživjeti uopće. I tu u biti vjeruj mi da znam jer sam ja posvojeno djete.
Ništa nije gore od smrti - to je samo izgovor riješiti se problema.

Bravo savršeno rečeno ko da mi čitaš misli osim onog posvojeno,moji su na mene probali puno DNK-a testova,uvjek je isto sin sam im na njihovu žalost Twisted Evil Twisted Evil .Šalim se lol!

Not funny. Neutral
Budi sretan što imaš majku i oca (i znaš tko su).
@Pl@Vi: Gdje si ti cuo da je netko u crkvi nekoga mucio i ubijao? Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





Život prije živaota Empty
PostajNaslov: Re: Život prije živaota   Život prije živaota Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Život prije živaota
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Špica :: U Špici :: Zivot-
Forum(o)Bir: