Špica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Špica

Pricamo i raspravljamo o svemu!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:33 am

Postoji li razlika?
Naravno nemislim na spol ili spolnu orjentaciju.
Nego postoji li bitna razlika izmecu ta dva ljudska bica?
Neki bi rekli velike rezlike a neki male,sve ovisi kavo im je iskustvo donio život.

Bez obzira na sve,jdno drugog treba!
Znaci,ipak nije velika razlika.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:51 am

Da žene imaju bolji smisao boje i mogu raditi dva posla odjedanput,a muškarci jedan i imaju bolji smisao za geometriju i matematiku.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:00 pm

Goth je napisao/la:
Da žene imaju bolji smisao boje i mogu raditi dva posla odjedanput,a muškarci jedan i imaju bolji smisao za geometriju i matematiku.

Pa nisu samo to razlike... What a Face
Prvensveno je razlika u gledanju na svijet, na rješavanju problema - muški imaju tendenciju iskazivati se svojom snagom, dok žene dakako svojom mudrošću i dubokim razgovorom (kokodakanjem, kako moj frend voli reći pirat ).
Žene rade više poslova - no površnije, dok muškarci jedan ali dublje su u njemu, dokazana činjenica. Žene imaju razvijeniji lijevi dio mozga, dok muškarci desni...
Žene i muškarci su dvije strane istog novčića... mnogo toga im je zajedničko, ali toliko toga različito... no zanima me ostala mišljenja oko ovoga. Smile
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:15 pm

Da muški imaju tradiciju iskazivati svoju snagu tu se bas nebi potpuno slozio iako sam naiso na dosta takvih slucjeva i stvarno me zivciraju!
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:26 pm

Kizo je napisao/la:
Da muški imaju tradiciju iskazivati svoju snagu tu se bas nebi potpuno slozio iako sam naiso na dosta takvih slucjeva i stvarno me zivciraju!

Ajde dobro neki ne mogu snagom,ali žene su prije birale muškarce da su što jači radi dobrog gena i zdrave,a muškarci samo ljepe žene(plavuše su im bile fatalne što je i danas)i zdrave i to je to.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimepon sij 28, 2008 6:18 pm

Goth je napisao/la:
Kizo je napisao/la:
Da muški imaju tradiciju iskazivati svoju snagu tu se bas nebi potpuno slozio iako sam naiso na dosta takvih slucjeva i stvarno me zivciraju!

Ajde dobro neki ne mogu snagom,ali žene su prije birale muškarce da su što jači radi dobrog gena i zdrave,a muškarci samo ljepe žene(plavuše su im bile fatalne što je i danas)i zdrave i to je to.

Istina ali evolucija ide dalje pa tako i žene i muškarci s njom...
Po meni je mnogo važnije da muškarac ima mozga nego mišića, iako je nažalost danas ovu prvu skupinu teže pronaći. Smile
[Vrh] Go down
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimepon stu 16, 2009 1:58 am

po meni fizijološki i nisu neke ogromne razlike (sve važno oba spola imaju cyclops ) najveće su razlike u razmišljanju i ponašanju, tu postoje ogromne razlike. Neutral
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:46 am

Ponekad ih je tesko razumjeti. Ali gdje bi bili da sve razumijemo, bh tu gdje jesmo sad sigurno ne. Ali cini mi se najbolje ne pokusati razumjeti do kraja, nego samo dejlomicno i s time biti zadovoljan.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:52 am

Kizo je napisao/la:
Ponekad ih je tesko razumjeti. Ali gdje bi bili da sve razumijemo, bh tu gdje jesmo sad sigurno ne. Ali cini mi se najbolje ne pokusati razumjeti do kraja, nego samo dejlomicno i s time biti zadovoljan.

Mislim da riječ ponekad je umanjenica u toj rečenici Razz
Ja bi čak rekao da je bitno da se obje strane pokušavaju razumjeti, jer su onda otvorenog uma i trude se i onda nešto pozitivno mora izići. Ak se samo jedna strana trudi onda nema razumjevanja, jedan pad za drugim, to onda nikako neide.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Empty
PostajNaslov: Re: Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?   Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postoji li razlika izmecu muškog i ženskog?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Špica :: Postoje li razlike?-
Forum(o)Bir: