Špica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Špica

Pricamo i raspravljamo o svemu!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Postojili?

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimesri sij 09, 2008 3:50 pm

Ne znam kko vi ali ja nisam do sad volio...I ponavljam,bojim se voljeti nekoga...
Jer ne zelim biti povrjeđena...
Ako se smije komentirati ono o prijateljskoj ljubavi...

Radije bi da me prijatelj poštuje i poznaje nego da me voli...Jer ako u tom prijateljstvu nema poštovanja i ako on ne zna da ja zaslužujem to prijeteljstvo pa tu mi ljubav nece puno pomoci!!!!
[Vrh] Go down
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimečet sij 10, 2008 11:06 am

Pl@Vi je napisao/la:
Ne znam kko vi ali ja nisam do sad volio...I ponavljam,bojim se voljeti nekoga...
Jer ne zelim biti povrjeđena...
Ako se smije komentirati ono o prijateljskoj ljubavi...

Radije bi da me prijatelj poštuje i poznaje nego da me voli...Jer ako u tom prijateljstvu nema poštovanja i ako on ne zna da ja zaslužujem to prijeteljstvo pa tu mi ljubav nece puno pomoci!!!!

Slažem se. Dečko (ili cura), prvo moraju biti tvoji dobri prijatelji - najbolji, čak bi rekla, pa tek onda sve drugo... jer samo tako mogu imati potpuno razumjevanje.
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:15 pm

Istina,ali ne moraju uvjek biti najbolji mogu biti prijatelji,trebaju se poznavat.Evo ja sam sa svojom u domu od prvog dana i prijatelji smo si i prohodali smo tek tjedan dana prije praznika.Zato očekujem školu da je vidim. Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:37 pm

Goth je napisao/la:
Istina,ali ne moraju uvjek biti najbolji mogu biti prijatelji,trebaju se poznavat.Evo ja sam sa svojom u domu od prvog dana i prijatelji smo si i prohodali smo tek tjedan dana prije praznika.Zato očekujem školu da je vidim. Twisted Evil

Ajde bar jedan razlog da se veseliš školi Wink
Ne moraju biti najbolji, ali što bolji, to poželjnije jer će veza duže trajati. Biti će razumjevanja, poštivanja, ljubavi, raditi će se kompromisi i mnogo razgovora - kao kod prave prijateljske ljubavi. Ljubav koja nije građena na prvenstveno prijateljskog bazi (bar malo) po meni ne može funckionirati, isto kako ljubav građena samo na seksualnoj bazi nikada ne može funkcionirati, i kad-tad se raspadne.
[Vrh] Go down
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 3:24 am

To je istina iako sam se ja krivo izrazio...

Treba biti i ljubavi među prijateljima jer ako nema ljubavi onda nema ni poštovanja i obrnuto!!!Ali nekako bi vise da kad ja prijatelja traazim da dojde,neka on dođe i prica sa menom a ne da mi kaze joj ja tebe volim ali nemogu sad...jbg,to nije prijateljstvo!!!!
[Vrh] Go down
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:00 pm

Pl@Vi je napisao/la:
To je istina iako sam se ja krivo izrazio...

Treba biti i ljubavi među prijateljima jer ako nema ljubavi onda nema ni poštovanja i obrnuto!!!Ali nekako bi vise da kad ja prijatelja traazim da dojde,neka on dođe i prica sa menom a ne da mi kaze joj ja tebe volim ali nemogu sad...jbg,to nije prijateljstvo!!!!

Nemožeš birati prijatelje... isto kako ih nemožeš mjenjati. Neki će doći, a neki će reć sorry ali nemogu sad. To je tako. Smile
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimepet sij 11, 2008 2:48 pm

Nemogu se birati to je ali ti mozes potaknuti neko prijateljstvo,ipak namjrni priatelji nemogu uspjeti,slucajni opet mogu ali ovisi kakvi su vam za to kriteriji.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimesub sij 12, 2008 11:50 pm

Sve se može birat i pa i svoja sudbina,sve osim načina smrti(osima ako nije samoubosjtvo)i jedino sigurno u životu je da češ umret Twisted Evil .Prijatelji se mogu birat,ali treba vremena da postene jako dobri,ne može sve odma napočetku.Treba vremena i truda,i najgore mi je kada vidim u filmova da se najbolji prijatelji povade radi neke ženske,kliše.Šta če biti potučiče se i vidjet da su glupi pomirit se,ili ako je ženska pametna reči če da ne želi nijednog vidjet.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 9:51 pm

E ali nemožeš birati kada če de cura ostaviti ni zašto.Stvarno su čudne!
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimesri sij 16, 2008 12:56 pm

Goth je napisao/la:
E ali nemožeš birati kada če de cura ostaviti ni zašto.Stvarno su čudne!

Pa u biti nitko te neće ostaviti bez razloga (cura ili dečko), pa ako već dođe do toga, možeš se pitati zašto, i možeš nju/ga pitati zašto.
Uglavnom su dvije stvari - nerazumjevanje sa obje ili s jedne strane i zasićenje veze.
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimečet sij 17, 2008 1:59 pm

Da razmuijem da postoji razlog,ali kaže da čeka da dodje vamo zbog društva i mene i onda me napuca,nije li to dvoličnost.Ne razumijem razlog jer mi nije ništa rekla osim toga da je zbunjena i treba vremena za sebe i takav shit.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 11:18 am

Goth je napisao/la:
Da razmuijem da postoji razlog,ali kaže da čeka da dodje vamo zbog društva i mene i onda me napuca,nije li to dvoličnost.Ne razumijem razlog jer mi nije ništa rekla osim toga da je zbunjena i treba vremena za sebe i takav shit.

Mladi ljudi (osobito cure) se često zbune oko svojih osjećaja... mnogo puta se boje preispitati osjećaje... ponekad se i boje prihvatiti svoje osjećaje za neku osobu. Nemoj se bedirati, to nije tvoj problem. Daj joj vremena, ispadni kavalir, neka dođe k sebi, no pripremi se na to da je možda to rekla jer je željela prekinuti pa joj je to bila onako mala laž da te nebi povrijedila. U svakom slučaju, uvjek možeš za par dana je posjetiti, pozvati na spoj itd i probati opet, pa vidi dali nastupa hladno ili toplo oko tebe, to će ti odati njene osjećaje prema tebi. Ako se odnosi toplo, pomogni joj da shvati te osjećaje, ako se odnosi hladno, ponašaj se samo kao frend prema njoj - tojest ponašaj se i ti hladno, jer je onda to što ona želi.
Dvoličnost nije riječ koju bi ja koristila, prije možda nesigurnost u tvoju reakciju. U svakom slučaju, problem je u njenoj glavi, pa se nemoj previše bedirati oko toga (osim ako ti je jako draga i imaš dublje osjećaje prema njoj, u tom slučaju to je shit t_t... ali opet ne tvoj problem). Također se pripremi da možda fakat bude bila normalna za dva-tri dana, možda je to samo prolazna faza (ili je možda bila loše volje zbog svojih... problema...).
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:46 am

lollipop je napisao/la:
Goth je napisao/la:
Da razmuijem da postoji razlog,ali kaže da čeka da dodje vamo zbog društva i mene i onda me napuca,nije li to dvoličnost.Ne razumijem razlog jer mi nije ništa rekla osim toga da je zbunjena i treba vremena za sebe i takav shit.

Mladi ljudi (osobito cure) se često zbune oko svojih osjećaja... mnogo puta se boje preispitati osjećaje... ponekad se i boje prihvatiti svoje osjećaje za neku osobu. Nemoj se bedirati, to nije tvoj problem. Daj joj vremena, ispadni kavalir, neka dođe k sebi, no pripremi se na to da je možda to rekla jer je željela prekinuti pa joj je to bila onako mala laž da te nebi povrijedila. U svakom slučaju, uvjek možeš za par dana je posjetiti, pozvati na spoj itd i probati opet, pa vidi dali nastupa hladno ili toplo oko tebe, to će ti odati njene osjećaje prema tebi. Ako se odnosi toplo, pomogni joj da shvati te osjećaje, ako se odnosi hladno, ponašaj se samo kao frend prema njoj - tojest ponašaj se i ti hladno, jer je onda to što ona želi.
Dvoličnost nije riječ koju bi ja koristila, prije možda nesigurnost u tvoju reakciju. U svakom slučaju, problem je u njenoj glavi, pa se nemoj previše bedirati oko toga (osim ako ti je jako draga i imaš dublje osjećaje prema njoj, u tom slučaju to je shit t_t... ali opet ne tvoj problem). Također se pripremi da možda fakat bude bila normalna za dva-tri dana, možda je to samo prolazna faza (ili je možda bila loše volje zbog svojih... problema...).

Nek ona sebe preispituje koliko oče,ja nisam taj koji nešto propušta(ima neka psihijatrijska riječ za ovakvo mišljenje sada ne znam koja je?)
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 6:10 pm

Goth je napisao/la:
lollipop je napisao/la:
Goth je napisao/la:
Da razmuijem da postoji razlog,ali kaže da čeka da dodje vamo zbog društva i mene i onda me napuca,nije li to dvoličnost.Ne razumijem razlog jer mi nije ništa rekla osim toga da je zbunjena i treba vremena za sebe i takav shit.

Mladi ljudi (osobito cure) se često zbune oko svojih osjećaja... mnogo puta se boje preispitati osjećaje... ponekad se i boje prihvatiti svoje osjećaje za neku osobu. Nemoj se bedirati, to nije tvoj problem. Daj joj vremena, ispadni kavalir, neka dođe k sebi, no pripremi se na to da je možda to rekla jer je željela prekinuti pa joj je to bila onako mala laž da te nebi povrijedila. U svakom slučaju, uvjek možeš za par dana je posjetiti, pozvati na spoj itd i probati opet, pa vidi dali nastupa hladno ili toplo oko tebe, to će ti odati njene osjećaje prema tebi. Ako se odnosi toplo, pomogni joj da shvati te osjećaje, ako se odnosi hladno, ponašaj se samo kao frend prema njoj - tojest ponašaj se i ti hladno, jer je onda to što ona želi.
Dvoličnost nije riječ koju bi ja koristila, prije možda nesigurnost u tvoju reakciju. U svakom slučaju, problem je u njenoj glavi, pa se nemoj previše bedirati oko toga (osim ako ti je jako draga i imaš dublje osjećaje prema njoj, u tom slučaju to je shit t_t... ali opet ne tvoj problem). Također se pripremi da možda fakat bude bila normalna za dva-tri dana, možda je to samo prolazna faza (ili je možda bila loše volje zbog svojih... problema...).

Nek ona sebe preispituje koliko oče,ja nisam taj koji nešto propušta(ima neka psihijatrijska riječ za ovakvo mišljenje sada ne znam koja je?)

U biti nitko od vas ništa ne propušta... osim dobro provedenog vremena Smile
Urr, psihijatriska riječ? Nemam pojma... kada se sjetiš, nabaci na nov post cyclops
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 7:28 pm

lollipop je napisao/la:
Goth je napisao/la:
lollipop je napisao/la:
Goth je napisao/la:
Da razmuijem da postoji razlog,ali kaže da čeka da dodje vamo zbog društva i mene i onda me napuca,nije li to dvoličnost.Ne razumijem razlog jer mi nije ništa rekla osim toga da je zbunjena i treba vremena za sebe i takav shit.

Mladi ljudi (osobito cure) se često zbune oko svojih osjećaja... mnogo puta se boje preispitati osjećaje... ponekad se i boje prihvatiti svoje osjećaje za neku osobu. Nemoj se bedirati, to nije tvoj problem. Daj joj vremena, ispadni kavalir, neka dođe k sebi, no pripremi se na to da je možda to rekla jer je željela prekinuti pa joj je to bila onako mala laž da te nebi povrijedila. U svakom slučaju, uvjek možeš za par dana je posjetiti, pozvati na spoj itd i probati opet, pa vidi dali nastupa hladno ili toplo oko tebe, to će ti odati njene osjećaje prema tebi. Ako se odnosi toplo, pomogni joj da shvati te osjećaje, ako se odnosi hladno, ponašaj se samo kao frend prema njoj - tojest ponašaj se i ti hladno, jer je onda to što ona želi.
Dvoličnost nije riječ koju bi ja koristila, prije možda nesigurnost u tvoju reakciju. U svakom slučaju, problem je u njenoj glavi, pa se nemoj previše bedirati oko toga (osim ako ti je jako draga i imaš dublje osjećaje prema njoj, u tom slučaju to je shit t_t... ali opet ne tvoj problem). Također se pripremi da možda fakat bude bila normalna za dva-tri dana, možda je to samo prolazna faza (ili je možda bila loše volje zbog svojih... problema...).

Nek ona sebe preispituje koliko oče,ja nisam taj koji nešto propušta(ima neka psihijatrijska riječ za ovakvo mišljenje sada ne znam koja je?)

U biti nitko od vas ništa ne propušta... osim dobro provedenog vremena Smile
Urr, psihijatriska riječ? Nemam pojma... kada se sjetiš, nabaci na nov post cyclops

Sjetio sam se riječi:ZBUNJOLA
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimesub sij 26, 2008 11:11 am

Hmmm...ja tu nevidim nikakvu zbunjenost,ono svjet je okrutan kako bi rekli a i ponekad zna zavarati.Cini se ko god da je,vise manje voli avanture i eksperimentirati.m...milim da sa fulo sa dmalo ali nema veze u svakom slucaju covjek s godinama postane iskusniji a i veze su ozbiljnije i duze traju(barem kod normalnih),ponekad godine igraju bitan faktor u zivotu jer neko ce ozbiljnije razmisljati a neko ne ali opet ne nuzno da je stariji pametniji.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:23 am

Sada sam cuo od jedne ženske,kaže:Ja mislim da si se ti za nju malo previše brino,ne vole sve cure to jer misle da ih očeš kupit,a i previše je pažnje na šta one nisu navikle. scratch scratch ,e da sam još dubokouman
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Sponsored content





Postojili? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Postojili?   Postojili? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postojili?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Špica :: U Špici :: LJubav-
Forum(o)Bir: