Špica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Špica

Pricamo i raspravljamo o svemu!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 El mora uvjek biti turbo folk(cajke)

Go down 
+2
Pl@Vi
Goth
6 posters
Autor/icaPoruka
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimečet sij 03, 2008 9:46 pm

Ja ne razumijem zašto turbo folk zovu zabavna glazba,kada se ne smijem i još manje razumijem zašto je zovu "domaće".Pa nisam ja Srbin ili jedan od etniteta BIH da je to za mene "domaće".Makar je ne slušam ni naše domaće,ali neka pravila svejedno postoje,ali dosta o tome.Kao što svi znate uz našu zabavnu glazbu svi slave,osim mene i još par ljudi,kao npr za novu godinu:svi plešu vesele se,a turbo folk trešti da če se kuća urušit,a ja sam sjeo na fotelju i utonuo u san,toliko o zabavnoj glazbi i onom party mitu od admina.Nije da svi to slušamo,ali ovi u večini su ne znalice,oni su ustaše(koji ne vole ništa srbskog),ali ih sluašju.LOGIKA.
Mene zovu nenormalnim,jer slušam metal i kako to razumijem šta govore,ljepo slušam riječi malo pozornije i ne bacam svoj ružni glas u pjesmu,pa nešto i čujem,i za razliku od večine znam engleski(japanski ne znam,ali isto slušam) lol! .Evo za zabavu su što se mene tiče bolje neke club i tehno pjesme i takvi remixi ostali žanrova. Twisted Evil


Zadnja promjena: ; pet sij 04, 2008 1:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimepet sij 04, 2008 3:45 am

Kao prvo i osnovno ovdje smo da bi raspravljali o party-ma,a ne da bi djelili ljude po vjeri,nacionalnosti ili boji koze...
Sto je bilo bilo je nedo bog da se zaboravi,ali ako ljudi(tj.hrvati)ovaku budu razmišljali o srbskoj muzici a oni isto tako o nama,jedino sto ce se desiti je rat...
Nikad nece biti izmedju nas prijateljstva...

Nisam srbin...Hrvat sam,baka i djed te kum kojeg nikad nisam vidjeo ubijeni su u ratu...ali slusam cajke...zato sto su neke lijepe,zato sto nisu svi srbi krivi...

Rodjen sam 1990,nisam nosio pusku ali sam prosao kroz taj rat kao i mnogi drugi...
I siguran sam da i u srbiji ima ljudi koji misle isto kao i ja te da je i njima zao sto su imali takvog vođu kakvog su imali...
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimepet sij 04, 2008 1:53 pm

Nisam ni ja,ali to nije domače i ljudi koji bi to mogli zvati domače su Srbi i Etniteti Bosne,ako si na to mislio.Što se tiče prijateljastva sa Srbima,imam i ja Srpskih prijatelja i prijateljica koji slušaju cajke.Svi znaju šta ja slušam i kakav sam i dalje smo si dobri.Sto se tice turbo-folka kako vam ne dojadi,meni tamo najbolje su imena koja čujem od prijatelja npr. Boban Piroman ili neki Ilić(tako mi se preziva profesorica iz matematika i ne volimo se baš Evil or Very Mad ).
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimepet sij 04, 2008 9:56 pm

Svaki ima svoje,svako ima svoje ideje i svoje misljenje.
Meni se vise svica strano ali uz strano se nemogu potpuno opustiti!
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimesub sij 05, 2008 12:44 pm

Strano strano i samo strano... folk nevolim, jer mi je grozan... a i podsjeća na ona ranija vremena prije dom. rata... monkey
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimepon sij 07, 2008 4:34 pm

Da ali jednostavno me ta glazbe ne upodpunjuje kada je slušam,makar i oni imaju električnu gitaur,bass gitaru,bubnjeve klavijaturu i ostalo,ali nije to ono.I reko mi je prijatelj koji svira tamburicu da skala nota u turbo folku je ista ona kao u turskoj(turski ostaci)
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Mirkec

Mirkec


Broj postova : 59
Age : 33
Location : Sirac city
Points : 7
Registration date : 07.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimepon sij 07, 2008 7:03 pm

tehno je zakon (samo strano) lol! lol! santa santa
[Vrh] Go down
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimeuto sij 08, 2008 4:55 am

HACKER je napisao/la:
tehno je zakon (samo strano) lol! lol! santa santa

Nije da volim techno, ali sve je bolje nego cajke jocolor lol!
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:57 am

lollipop je napisao/la:
HACKER je napisao/la:
tehno je zakon (samo strano) lol! lol! santa santa

Nije da volim techno, ali sve je bolje nego cajke jocolor lol!

Nikud bez električne gitare i klavijatura(Orgulje i klavir)
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
puška




Broj postova : 5
Points : 0
Registration date : 08.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimeuto sij 08, 2008 10:29 pm

Pl@Vi je napisao/la:
Kao prvo i osnovno ovdje smo da bi raspravljali o party-ma,a ne da bi djelili ljude po vjeri,nacionalnosti ili boji koze...
Sto je bilo bilo je nedo bog da se zaboravi,ali ako ljudi(tj.hrvati)ovaku budu razmišljali o srbskoj muzici a oni isto tako o nama,jedino sto ce se desiti je rat...
Nikad nece biti izmedju nas prijateljstva...

Nisam srbin...Hrvat sam,baka i djed te kum kojeg nikad nisam vidjeo ubijeni su u ratu...ali slusam cajke...zato sto su neke lijepe,zato sto nisu svi srbi krivi...

Rodjen sam 1990,nisam nosio pusku ali sam prosao kroz taj rat kao i mnogi drugi...
I siguran sam da i u srbiji ima ljudi koji misle isto kao i ja te da je i njima zao sto su imali takvog vođu kakvog su imali...



gle neka se desi taj rat onda!!! ja bih bio među prvima koji bi stavio U na prsa!!!
e da i kako ti cajke mogu biti ljepe???
[Vrh] Go down
puška




Broj postova : 5
Points : 0
Registration date : 08.01.2008

El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitimeuto sij 08, 2008 10:30 pm

Goth je napisao/la:
Ja ne razumijem zašto turbo folk zovu zabavna glazba,kada se ne smijem i još manje razumijem zašto je zovu "domaće".Pa nisam ja Srbin ili jedan od etniteta BIH da je to za mene "domaće".Makar je ne slušam ni naše domaće,ali neka pravila svejedno postoje,ali dosta o tome.Kao što svi znate uz našu zabavnu glazbu svi slave,osim mene i još par ljudi,kao npr za novu godinu:svi plešu vesele se,a turbo folk trešti da če se kuća urušit,a ja sam sjeo na fotelju i utonuo u san,toliko o zabavnoj glazbi i onom party mitu od admina.Nije da svi to slušamo,ali ovi u večini su ne znalice,oni su ustaše(koji ne vole ništa srbskog),ali ih sluašju.LOGIKA.
Mene zovu nenormalnim,jer slušam metal i kako to razumijem šta govore,ljepo slušam riječi malo pozornije i ne bacam svoj ružni glas u pjesmu,pa nešto i čujem,i za razliku od večine znam engleski(japanski ne znam,ali isto slušam) lol! .Evo za zabavu su što se mene tiče bolje neke club i tehno pjesme i takvi remixi ostali žanrova. Twisted Evil


e matija ja sam bosanac pa neslušam cajke!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Empty
PostajNaslov: Re: El mora uvjek biti turbo folk(cajke)   El mora uvjek biti turbo folk(cajke) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
El mora uvjek biti turbo folk(cajke)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Špica :: U Špici :: Party-
Forum(o)Bir: