Špica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Špica

Pricamo i raspravljamo o svemu!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimeuto sij 08, 2008 3:00 pm

Ovo je možda malo čudno,ali npr.ja imam orginal World Of Warcraft,ali ne igram na orginal serveru i koliko sam ja skužio to je protuzakonito,ali ponovo ima rupa u zakonu koja nam to dopušta,ili imate neku igricu i udete je hvalit na stranici te igrice ili u nekom časopisu,a ono prepržena,nekak wierd el ne ljudi.Ali imate li možda još šta orginal ili samo ste pirati s kariba
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimesri sij 09, 2008 9:51 am

Goth je napisao/la:
Ovo je možda malo čudno,ali npr.ja imam orginal World Of Warcraft,ali ne igram na orginal serveru i koliko sam ja skužio to je protuzakonito,ali ponovo ima rupa u zakonu koja nam to dopušta,ili imate neku igricu i udete je hvalit na stranici te igrice ili u nekom časopisu,a ono prepržena,nekak wierd el ne ljudi.Ali imate li možda još šta orginal ili samo ste pirati s kariba

Sve moje PS2 (i PSX) igrice su full originali... nikad nisam ugradila chip u svoju konzolu, niti ikad bi... PC verzija ima svakakvih drunken
Uglavnom, oko 50% originali, ostatak piracy. Okay je dok je samo za tebe- dok ne zarađuješ novce preprodavajući ih, onda su piracy cd-i ok (mislim nisu ali ono, možeš ih isprobati pa ako ti se svidi igra, možeš je uvijek kupiti).
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimesri sij 09, 2008 12:47 pm

lollipop je napisao/la:
Goth je napisao/la:
Ovo je možda malo čudno,ali npr.ja imam orginal World Of Warcraft,ali ne igram na orginal serveru i koliko sam ja skužio to je protuzakonito,ali ponovo ima rupa u zakonu koja nam to dopušta,ili imate neku igricu i udete je hvalit na stranici te igrice ili u nekom časopisu,a ono prepržena,nekak wierd el ne ljudi.Ali imate li možda još šta orginal ili samo ste pirati s kariba

Sve moje PS2 (i PSX) igrice su full originali... nikad nisam ugradila chip u svoju konzolu, niti ikad bi... PC verzija ima svakakvih drunken
Uglavnom, oko 50% originali, ostatak piracy. Okay je dok je samo za tebe- dok ne zarađuješ novce preprodavajući ih, onda su piracy cd-i ok (mislim nisu ali ono, možeš ih isprobati pa ako ti se svidi igra, možeš je uvijek kupiti).

Da ljepo vidim samo jedan odgovor i to mi znači koliko se svi drže pravila. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ,ali nisam baš ni ja puno bolji.Kod kuce imam 4 orginal igre,petu sam slomio.WOW,Guild Wars,City of Heroes,City of Villians i pteu koju sam strgo Commandos 2:nekak
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:14 pm

A sto se tice mene ja imam u hotelu "Zatvor" rezervirano mjesto i to na minimum 5 godina zatvora...Ne toliko zbog igrica ali zbog filmova sam u sosu do grla...
recimo samo ovako da sam do sad okinuo oko 1000 filmova...10 vise manje nije vazno...kod kuce imam samo 300...kod jednog frenda 100 a ono sto tocno znam je da sam ih prodao vise od 500...jer sam si za jubilarni 500ti prodani film kupio novih 100 praznih dvdova...
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:53 pm

Ti bi iso najvjerovatnije u popravni doma ako ne ako ti budu sudili kao odrasloj osobi imat ces nekih godinu dana da razmislis o "prženju".

Bilo bi to sve uredu ali meni bi bilo žao kompa sto ce ti ga uzeti. Very Happy
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:50 pm

Koliko ja znam zakon je to zabranjeno,ali ti smiješ imati spržene samo ako ih ne preprodaješ.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:53 pm

Goth je napisao/la:
Koliko ja znam zakon je to zabranjeno,ali ti smiješ imati spržene samo ako ih ne preprodaješ.

Da... no postoji kvaka...po zakonu većine zemalja smiješ imati kopiju svoje vlastite igre samo ako posjeduješ original, tojest da si napravio kopiju da ne oštećuješ original.
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:58 pm

E da upravo tako,ali neznam kad bi policija pocela to provoditi imala bi mjesec-dav samo da obilazi sve a i onda bi cjeli sirac ostao bez kompjutera. Very Happy
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimened sij 13, 2008 12:00 am

Kizo je napisao/la:
E da upravo tako,ali neznam kad bi policija pocela to provoditi imala bi mjesec-dav samo da obilazi sve a i onda bi cjeli sirac ostao bez kompjutera. Very Happy

Ma da samo sirač svi bi ostali bez kompova,pa i ministri.Ko da oni sa svojim plačama kupuju orginale,ako ništa drugo severinu bi našli na njihovim kompovima ili takvo šta.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimepon sij 28, 2008 6:14 pm

Goth je napisao/la:
Kizo je napisao/la:
E da upravo tako,ali neznam kad bi policija pocela to provoditi imala bi mjesec-dav samo da obilazi sve a i onda bi cjeli sirac ostao bez kompjutera. Very Happy

Ma da samo sirač svi bi ostali bez kompova,pa i ministri.Ko da oni sa svojim plačama kupuju orginale,ako ništa drugo severinu bi našli na njihovim kompovima ili takvo šta.

Vjeruj mi oko 99% hrvatskih građana koji imaju računala bi ostali bez njih Razz
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:12 am

I ne samo građani nego velike glavonje isto.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 36
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitimepon stu 16, 2009 3:46 am

svi smo mi pirati pirat
Cjene su smiješne originala, gledam sad mass effect igrica 360 kn, a meni je trebalo oko 14 sati da je cijelu pređjem. i sad neću zato dati 360kn, toliko lud nisam. Smile
Kada bi original bio koliko bi trebao biti 30-40 kn, onda bi sve imao originale dakako.
Muzički cdi ako su mi dragi kupim original ako ih slušam casual onda dakako ne. Treba supportat dobre muzičare, ali isto tako neću kupovati baš sve original muzičke cde, samo jako dobre izabrane. rabbit
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Empty
PostajNaslov: Re: Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya   Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko se pridržavate autorskih prava i antipiracya
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Špica :: U Špici :: Igre-
Forum(o)Bir: