Špica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Špica

Pricamo i raspravljamo o svemu!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Party-stvarnost ili mit?!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimečet sij 03, 2008 10:16 pm

Dali je Mir, Ljubav, Zajedništvo, Poštovanje u party mit,ili stvarnos?
Jer kakav bi bio party kad u njemu ne bi bilo PLUR(Peace, Love, Unity, Respect),svejedno kakvu glazbu pustali tehno ili cajke sami party ce izgubiti svoje cari ako se ne osjeca PLUR atmosfera,jer upravo to "veze" ljude,upravo zato ce potpuni stranac piti prihvacen kao dugogodisnji prijatelj.Kada u party ima mir to je onda mjesto na kojem ce covjek jako tesko naci partnera za fizicki opbracun jer vlada atmosfera prijateljstva.Zajednistvo,svi smo razliciti ali opet tako slicni, i da smo dio jednog party-a koji zajedno plese i slavi.To nije samo jedna skupina koja je zatvorena nego svatko ko zeli moze postati njezin dio.I postovanje glavni dio,temelji za sve ostalo,jedan od primjera je ako se pusta muzika koja meni neodgovara maknit cu se i kako bi oni kojima se svica uzivali.

Razmislite o ovome i znajte da svako ima svoje misljenje!

Admin
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimepet sij 04, 2008 2:45 am

Naši partyi su mit,u americi se party radi u striptiz klub
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimepet sij 04, 2008 2:57 am

HeHe,cini se da oni zive za kocku i striptiz barove.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimepet sij 04, 2008 2:59 am

Uzor američkog živata čistog i ljepog kako je.Pravi uzor za to je obitelj ALA BUNDY(ne ubojica Ted Bundy)
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimepet sij 04, 2008 3:02 am

Evo ovako...U nas,nasoj maloj i j**** zemlji nikad nisam bio na nekom super partyu...
Mislim da je glavno srediti muziku ovisno o kakvom se partyu radi...
NE mozes na partyu dje si ljudi koji obozavaju narodno pustati metaliku ili obratno...
to nikako nejde...
a kasnije ide drugo...
moje misljenje...

No siguran sam da bi se nesto odlicno moglo srediti...
[Vrh] Go down
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimepet sij 04, 2008 6:09 am

Ima jedan nacin da se uskladi party sa svim željama...to jest da se moze napraviti glavan podjela:
1.Strano(pa ajde ako je i tu jos potrebna podjela)
2.Domace
3.Narodne(e tu je potrebna podjela,cajke i turbo folk)

I to nije neka bolesna i neostvariva idea,jer za to sam cuo da postoji...
Nesto kao velika dvorana(kad kazem velika onda mislim na dvoranu velicine maksimira) koja je podjeljena na par manjih...I u svakoj toj prostoriji svira određena vrsta muzike,svaka prostorija ima svog Dj...Sve se vrti kao da je party idealan...

eto recimo tako nesto u hrvatskoj bi bilo odlicno...
Dao bog pa se prva takva dvorana otvori u nasema malom ali velikom Siracu!!!!
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimepet sij 04, 2008 2:19 pm

Pl@Vi je napisao/la:
Ima jedan nacin da se uskladi party sa svim željama...to jest da se moze napraviti glavan podjela:
1.Strano(pa ajde ako je i tu jos potrebna podjela)
2.Domace
3.Narodne(e tu je potrebna podjela,cajke i turbo folk)

I to nije neka bolesna i neostvariva idea,jer za to sam cuo da postoji...
Nesto kao velika dvorana(kad kazem velika onda mislim na dvoranu velicine maksimira) koja je podjeljena na par manjih...I u svakoj toj prostoriji svira određena vrsta muzike,svaka prostorija ima svog Dj...Sve se vrti kao da je party idealan...

eto recimo tako nesto u hrvatskoj bi bilo odlicno...
Dao bog pa se prva takva dvorana otvori u nasema malom ali velikom Siracu!!!!

E da čuo sam za to pričo mi je bratić kada je bio u Češkoj,zgradusina ima više katova i na svakom katu druga vrsta glazbe,ono jedan kat tehno,drugi pop,treći rock,četvrti nest,ako ga je uopce bilo,i ako ima još katova ne bih znao Embarassed
Ali takvi ambijeti su zakon Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimesub sij 05, 2008 12:46 pm

Goth je napisao/la:
Pl@Vi je napisao/la:
Ima jedan nacin da se uskladi party sa svim željama...to jest da se moze napraviti glavan podjela:
1.Strano(pa ajde ako je i tu jos potrebna podjela)
2.Domace
3.Narodne(e tu je potrebna podjela,cajke i turbo folk)

I to nije neka bolesna i neostvariva idea,jer za to sam cuo da postoji...
Nesto kao velika dvorana(kad kazem velika onda mislim na dvoranu velicine maksimira) koja je podjeljena na par manjih...I u svakoj toj prostoriji svira određena vrsta muzike,svaka prostorija ima svog Dj...Sve se vrti kao da je party idealan...

eto recimo tako nesto u hrvatskoj bi bilo odlicno...
Dao bog pa se prva takva dvorana otvori u nasema malom ali velikom Siracu!!!!

E da čuo sam za to pričo mi je bratić kada je bio u Češkoj,zgradusina ima više katova i na svakom katu druga vrsta glazbe,ono jedan kat tehno,drugi pop,treći rock,četvrti nest,ako ga je uopce bilo,i ako ima još katova ne bih znao Embarassed
Ali takvi ambijeti su zakon Like a Star @ heaven

Skuuupo, nemaju naski sugradjani moneya za to (osobito pored ovak' gramzljivih politicara)... al' ideja je dobra, definitivno...
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimesub sij 05, 2008 5:38 pm

Da,u lovi je stvar 80-90% a ostatak je volja a opet na tu volju utjece sta ako to propadne pa nemam ni volje i ode tih 10-20% i dobije se 0-100%.Ali svako normalan zna da bez rizika nema ni napredka.
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimesub sij 05, 2008 6:58 pm

Ofcourse, toliko je logicno, ako su male sanse za uspjeh, a velike za gubitak, samo se ludjaci usude to ciniti. Istina je da bez riskiranja nema profitiranja, ali neriskiras kada imas sanse 1 naprema 2000, jer ti se onda nepise dobro... rabbit
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimesub sij 05, 2008 8:18 pm

Ne stvarno kako ste vi duboko umni!
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Pl@Vi
Admin
Pl@Vi


Broj postova : 18
Age : 33
Points : 0
Registration date : 04.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimepon sij 07, 2008 2:47 am

Ali ljudi daj recite dali to nebi bilo rijesenje svih problema izmedju narodne strane i domace muzike????

u biti to mi je zasad jedno od najrealnijih rijesenja jer mogu se okladiti da skroz dok ljudi budu ovakvi kakvi jesu nece biti mira ma ni na partyima...


Zelim cuti jos vasih ideja....
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimepon sij 07, 2008 2:49 pm

Pa meni bi bilo drago da ti das koju ideju...
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:58 am

To su sve ideje,a ja imam svoju.


KADA VIDIM VJEROVAT CU!!!
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
lollipop

lollipop


Broj postova : 83
Age : 33
Location : umm... here?
Points : 0
Registration date : 05.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:14 pm

Goth je napisao/la:
To su sve ideje,a ja imam svoju.


KADA VIDIM VJEROVAT CU!!!

Originalno... Nevjerni Toma... drunken
[Vrh] Go down
Goth




Broj postova : 159
Age : 33
Location : Somwere in your head
Points : 1
Registration date : 03.01.2008

Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:28 pm

Ne vjerujem u ona šta ne vidim i ne čujem iz povjerljivih izvora
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/killmenot/
Sponsored content





Party-stvarnost ili mit?! Empty
PostajNaslov: Re: Party-stvarnost ili mit?!   Party-stvarnost ili mit?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Party-stvarnost ili mit?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Špica :: U Špici :: Party-
Forum(o)Bir: