Špica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Špica

Pricamo i raspravljamo o svemu!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koju vrstu glazbe najviše slušate?

Go down 
3 posters

Koji tip glazbe najviše slušate?
Pop
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rock
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hard Rock
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Folk
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Metal
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap50%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Industrial
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Techno/Rave/Trance
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dance
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap0%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Klasika
Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_lcap50%Koju vrstu glazbe najviše slušate? I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Ukupno glasova : 2
 

Autor/icaPoruka
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 1:44 am

Kada ste sami u sobi, kada ste na računalu, kada u autobusu ili automobilu imate mp3cu ili mobitel i slušate, kada na satu imate jednu slušalicu da vas profesor ne skonta, kada šetate svoje kućne ljubimce u kasne sate vani i imate slušalice na ušima, koji je to tip glazbe koja najčešće se vrti na vašim mp3cama, mobitelima, Discmanima?
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:06 am

Prvo da napisem.
Dobro dosao na forum. Nadam se da ces uzivati.
A sad, najvise volim nesto lagano, iz 70, 80 i 90 malo. Jer me to opusta i potice na razmisljanje. Poseban osjecaj, vrati proslost...sve ono lijepo i nezaboravno.

Dobra zamisao Idea
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:14 am

Hvala na dobrodošlici, dobro je biti tu.
Pa da sto ljudi sto čudi kažu, svako različito mišljenje. Ja volim poslušati rock/hard rock iz 80e i 90e to mi je isto nešto super, iako uglavnom u većini vremena iz mojih slualica se čuje nekakav heavy/goth/brutal/death metal ili eventualno goth rock. Smile

Forum je super btw.
[Vrh] Go down
Mirkec

Mirkec


Broj postova : 59
Age : 33
Location : Sirac city
Points : 7
Registration date : 07.01.2008

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:32 am

hey rajo!!

uglavnom BLUES najvise e.clapto, bb. king, buddy guy imam malo i john mayera i johny casha
[Vrh] Go down
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:42 am

Hey Mirkec,
Vidiš Blues sam zaboravio na listu ubaciti. Neutral
eh dobar stari blues, ja ga nevolim toliko slušati koliko svirati malo, al to ovisi o raspoloženju, blues nije za bilo koje raspoloženje Smile
[Vrh] Go down
Mirkec

Mirkec


Broj postova : 59
Age : 33
Location : Sirac city
Points : 7
Registration date : 07.01.2008

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:46 am

ma blues je i za slusat i za svirat ja uzivam kad se uhvatim mog strata i nabacim neki blues to me totalno oopusti i oraspolozi
pozz i tebi Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:50 am

Ah dobro je to, na mene djeluje da me baca u bed hehe, ajd nisam jedini gitarist na forumu to je super također.
Sretno sviranje Smile
[Vrh] Go down
Mirkec

Mirkec


Broj postova : 59
Age : 33
Location : Sirac city
Points : 7
Registration date : 07.01.2008

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:56 am

ROCK ON Cool Cool Cool
[Vrh] Go down
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:59 am

Mirkec je napisao/la:
ROCK ON Cool Cool Cool

Lets keep on rockin' Razz
[Vrh] Go down
Mirkec

Mirkec


Broj postova : 59
Age : 33
Location : Sirac city
Points : 7
Registration date : 07.01.2008

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 3:00 am

kaj sviras tj. kaj imas od opreme?
[Vrh] Go down
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitimepon stu 16, 2009 3:10 am

Podosta toga, iako idemo u off topic.
Off Topic: Sviram gitaru, el. gitaru, el. bass, violinu i klavijature.
Od opreme imam svašta, marshall jcm2000 trenutno mi je main amp, 412 vht cab, hrpu pedalica, tri vrlo drage gitare, jednu bass gitaru, amp za bass, dragu mi violinu i tako. Od svega pomalo reklo bi se. Ako te zanima što od tog u detalje i to, pošalji mi PM, ovdje nemogu u detalje pisati jer ovo nema veze sa temom. Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju vrstu glazbe najviše slušate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju vrstu glazbe najviše slušate?   Koju vrstu glazbe najviše slušate? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koju vrstu glazbe najviše slušate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Špica :: U Špici :: Anketa-
Forum(o)Bir: