Špica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Špica

Pricamo i raspravljamo o svemu!
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dali ste zadovoljni svojim životom?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Dali ste zadovoljni svojim životom? Empty
PostajNaslov: Dali ste zadovoljni svojim životom?   Dali ste zadovoljni svojim životom? Icon_minitimepon stu 16, 2009 1:51 am

Dali smatrate da ste zadovoljni sa svojim životom, ili biste rađe voljeli da je mnogo toga drugačije?
[Vrh] Go down
Kizo
Admin
Kizo


Broj postova : 131
Age : 32
Location : Sirač
Points : 19
Registration date : 03.01.2008

Dali ste zadovoljni svojim životom? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste zadovoljni svojim životom?   Dali ste zadovoljni svojim životom? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:11 am

kako zivim po svojoj nekoj logici. Da svaka pa i mala promjena bi dovela do totalno drugcijeg zivota. Onda nemogu misliti da mi je lose, samo sobro jer nezelim izgubiti sad sto imam. Nekad lijepo, nekad lose ali uvjek zahvalan na onom sto imam.

Dali bi ti kod sebe nesto mjenjao?
[Vrh] Go down
https://spica.forumcroatian.com
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Dali ste zadovoljni svojim životom? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste zadovoljni svojim životom?   Dali ste zadovoljni svojim životom? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:18 am

Blago se tebi prijatelju kada ništa nebi mjenjao.
Ja bi mjenjao, i to ima toga, nebi rekao da sam nezadovoljan sa životom, ali nebi rekao ni da sam zadovoljan, može proć ali daleko od onog što bi volio. Neutral
[Vrh] Go down
Mirkec

Mirkec


Broj postova : 59
Age : 33
Location : Sirac city
Points : 7
Registration date : 07.01.2008

Dali ste zadovoljni svojim životom? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste zadovoljni svojim životom?   Dali ste zadovoljni svojim životom? Icon_minitimepon stu 16, 2009 2:58 am

ma kakvo mjenjanje meni je moj zivot the best hh naravno imam uspona i padova ali zivot ide dalje tongue
[Vrh] Go down
Malice

Malice


Broj postova : 30
Age : 37
Location : Hellgate City
Points : 44
Registration date : 16.11.2009

Dali ste zadovoljni svojim životom? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste zadovoljni svojim životom?   Dali ste zadovoljni svojim životom? Icon_minitimepon stu 16, 2009 3:17 am

Hrvatska u recesiji, svijet sve gori i gori a vi svi zadovoljni životima. Blago se vama Razz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dali ste zadovoljni svojim životom? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste zadovoljni svojim životom?   Dali ste zadovoljni svojim životom? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dali ste zadovoljni svojim životom?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Špica :: U Špici :: Zivot-
Forum(o)Bir: